يادگيري آسان زبان انگليسي

يادگيري آسان زبان انگليسي

مزایای استفاده از اخبار انگلیسی برای تقویت زبان چیست؟

چهارشنبه بیستم 12 1399

احتمالاً برایتان عجیب است اگر بشنوید یادگیری زبان انگلیسی با اخبار یکی از بهترین روش‌های تقویت زبان است.

ولی ما برای اثبات این ادعا، دلایل بسیاری داریم! در ادامه مزایا و ویژگی‌های منحصربه‌فرد این روش را با هم مرور می‌کنیم تا با اطمینان بیشتری یادگیری زبان انگلیسی با اخبار را شروع کنید.

مزیت اصلی یادگیری زبان انگلیسی با اخبار چیست؟

·         امکان تقویت مهارت‌های چهارگانه‌ی زبان با کمک اخبار

·         یادگیری زبان به‌صورت استاندارد

·         تنوع بالای موضوعات

·         افزایش اطلاعات عمومی در کنار یادگیری زبان

·         دسترسی آسان به خبرهای گوناگون

چگونه مهارت های چهارگانه زبان با دیدن اخبار انگلیسی تقویت می شود؟

همه می‌دانیم که اخبار در قالب‌های مختلف مکتوب، ویدیویی و شنیداری منتشر می‌شود. این تنوع دستتان را برای انتخاب روش آموزش باز می‌گذارد و شما می‌توانید با توجه به علاقه و هدفتان یکی از این روش‌ها را انتخاب کنید.

برای مثال اگر در reading ضعف دارید، با خواندن روزنامه‌های انگلیسی آنلاین و یا مراجعه به وب‌سایت‌های خبری به‌راحتی می‌توانید این توانایی را در خودتان تقویت کنید اما اگر می‌خواهید مهارت Listening و Speakingتان بهبود پیدا کند، تماشای کانال‌های خبری انگلیسی زبان، گوش دادن به رادیو و پادکست‌های خبر کوتاه انگلیسی به شما کمک خواهد کرد.

یادگیری زبان بصورت استاندارد

در تمام دنیا اخبار باید به زبان معیار و کاملاً ساده و قابل فهم به مخاظب ارائه شود. به این معنی که به هیچ وجه در اخبار کلمات پیچیده و دشوار پیدا نمی‌کنید.

از طرف دیگر در اخبار، جملات به‌صورت روان، شیوا و به دور از پیچیدگی‌های گرامری بیان می‌شود. بنابراین در هنگام یادگیری زبان انگلیسی با اخبار، مطمئنید که به‌صورت کاملاً استاندارد در حال آشنایی با زبان انگلیسی هستید.

تنوع بالای موضاعات مطرح شده در اخبار

با استفاده از روش یادگیری زبان انگلیسی با اخبار، هیچ وقت با کمبود موضوع و تکرار مواجه نمی‌شوید. بنابراین فرقی نمی‌کند که به سیاست علاقه دارید، موضوعات ورزشی را ترجیح می‌دهید و یا از هنر لذت می‌برید زیرا در هر صورت می‌توانید اخباری را پیدا کنید که به زمینه‌ی علاقه‌مندی شما مرتبط باشد. به‌این‌ترتیب با علاقه‌ی بیشتری می‌توانید یادگیری زبان را دنبال کنید.

بالابردن اطلاعات عمومی در کنار یادگیری زبان انگلیسی

خواندن اخبار انگلیسی یا گوش دادن به آن در خلال یادگیری زبان، اطلاعات مختلفی را هم به شما تزریق می‌کند و به‌صورت کاملاً ناخودآگاه با اطلاعات روز دنیا آشنا خواهید شد.

دسترسی به منابع جدید و متنوع

در دنیای امروز که با خبرهای مختلف محاصره شده‌ایم، دسترسی به منابع خبری یکی از ساده‌ترین کارهای دنیاست. بنابراین باید حواستان باشد که منبعی را که برای یادگیری زبان انگلیسی با اخبار انتخاب می کنید حتما مطابق با سطح زبانتان باشد تا از یادگیری مایوس و دلزده نشوید.

منبع: یادگیری زبان با اخبار

 

(0) نظر

نکات تقویت لیسنینگ چیست؟

چهارشنبه سیم 7 1399

نکات تقویت لیسنینگ چیست؟

تمرین Listening را به طور منظم و متمرکز انجام دهید. در انجام این کار پیگیر باشید و امیدتان را براحتی از دست ندهید، دنبال هیچ راه میان‌بر و فرمول جادویی نباشید. یادگیری زبان از یک معادله ساده پیروی می‌کند و آن عبارت است از:
علاقه + انگیزه + تلاش و ممارست = موفقیت در یادگیری!

کلیه عوامل حواس پرت کن و محرک‌های صوتی و بصری اضافه را حذف کنید. مثل ایمیل، فیس بوک، تلگرام، اسکایپ، تلفن و ….
درب اتاقتان را ببندید و از اعضای خانواده خود بخواهید که حداقل به مدت ۱۵ دقیقه مزاحم‌تان نشوند.
نا امید نشوید. هیچ موفقیتی یک شبه اتفاق نمی‌افتد. این نکته را به یاد داشته باشید که گوش شما باید به لهجه‌های متفاوت و سرعت‌های متفاوت حرف زدن عادت کند. پس صبور باشید و به گوش دادن ادامه دهید.

برای تقویت لیسنینگ در سطح پیشرفته باید به پادکست، Lecture های زبان اصلی در مورد موضوعات خاص و اخبار به زبان انگلیسی و TED TALKS گوش کنید. بنابراین خود را به منابع بی انتهای لیسنینگ به زبان انگلیسی وصل کنید.

ممارست و پشتکار داشته باشید، هر روز به مقدار کم اما منظم تمرین کنید. این روش موثرترین راه برای حفظ انگیزه است. اگر هر روز فقط ۱۵ دقیقه گوش کنید صدها بار بهتر از این است که بخواهید هر دو هفته یکبار ۴ ساعت تمرین کنید.

از لیسنینگ‌های مناسب سطح خود شروع کنید. اگر در سطح مقدماتی هستید بهترین منبع کتاب درسی شما و یا کتاب‌های تقویت مهارت لیسنینگ در سطح مبتدی است و مکالمه‌هایی که در کتاب درسی‌تان وجود دارد بهترین منابع برای شما هستند. اگر سطح زبان شما بالاتر است می‌توانید خود را به چالش بکشید ولی به یاد داشته باشید اگر فایل سختی را انتخاب کنید قطعا نا امید شده و ادامه نخواهید داد.

هدف گذاری کنید. برای خود اهداف واقع‌گرایانه برای تقویت لیسنینگ مشخص کنید. سعی کنید با اهداف کوچک شروع کنید و با رسیدن به هر هدف به خودتان جایزه بدهید. هر بار که به چیز جدیدی گوش می‌کنید سعی کنید یک یا دو لغت یاد بگیرید بعد اهداف بزرگتری تعیین کنید. مثلا درک کامل یک مکالمه و یا گوش کردن به یک آهنگ انگلیسی و خواندن همراه با آن آهنگ.


اگر تازه می‌خواهید مهارت شنیداری خود را تقویت کنید، حتما و حتما تصویر بزرگتر را ببینید. صرفا به صداها گوش کنید. این تکنیک برای شروع بسیار مناسب است. زیرا از این طریق با ریتم زبان آشنا می‌شوید. کاری که دقیقا کودکان در دوره “سکوت اسفنجی” خود انجام می‌دهند این است که ساکت مانده و صداهای اطراف خود گوش می‌دهند. به تغییرات زبان و نحوه قرارگیری آن در دهان هنگام صحبت کردن دقت کنید. اگر بدانید که صداها چگونه با هم ترکیب می‌شوند سریعتر پیشرفت می‌کنید.

یکی از مهم‌ترین قدم‌ها در تقویت لیسنینگ این است که با توجه به context، کلمات و اصطلاحاتی را که قرار است بشنوید حدس بزنید. عادت کنید به فضای جمله توجه کنید. از آنجایی‌که الگوهای مکالمات روزمره الگوهایی کلی هستند، اغلب بی آنکه خودمان متوجه باشیم ادامه جملات را در ذهن خودحدس می‌زنیم. برای یادگیری یک زبان جدید نیز بر اساس همین اصل کلی عمل می‌کنیم فقط با این تفاوت که باید کمی خلاقتر عمل کنیم و از قوه تخیل خود بیشتر استفاده کنیم.
از ابزارها استفاده کنید.

حتما از زیرنویس یا متن و هر آنچه می‌توانید برای درک بهتر فایل صوتی استفاده کنید. وقتی به فضای کلی جملات پی بردید حالا می‌توانید دقیق تر به دنبال جملات بگردید. اگر به طور صد در صد از چیزی مطمئن نیستید می‌توانید آنرا چندین بار با خود تکرار کنید. از معلم زبان خود یا یک دوست انگلیسی زبان کمک بخواهید.

همه مهارت‌های خود را با هم تقویت کنید.

بهترین منابع تقویت لیسنینگ

اگر قصد دارید با استفاده از کتاب، مهارت لیسنینگ خود را تقویت کنید به سطح کتاب و سطح زبان انگلیسی خود دقت کنید و کتابی متناسب با سطح خود تهیه کنید. ابتدا به بخش‌های کوتاه گوش کنید و چندین بار تکرار کنید. وقتی به یک بخش مسلط شدید سراغ بخش بعدی بروید.
بهترین منابع تقویت لیسنینگ که می‌توانید برای تقویت Listening از آن‌ها استفاده کنید و براحتی در دسترس‌تان هستند عبارتند از:
آهنگ‌ها
برنامه ها و بازی‌های کامپیوتری مخصوص بچه ها
انیمیشن یا کارتون های زبان اصلی
برنامه‌های مستند
مصاحبه‌ها و برنامه‌های تلوزیونی
پادکست ها
TED TALKS
کتاب داستان‌های صوتی
سریال‌های تلوزیونی
اخبار

(0) نظر

5 روش تقویت رایتینگ در خانه

سه شنبه هشتم 7 1399

مهارت رایتینگ همانند مهارت اسپیکینگ از جمله مهارت‌هایی است که همراه با تقویت مهارت ریدینگ و لیسنینگ بهبود می‌یابد. هر چه شما بیشتر بشنوید و بخوانید یا به عبارتی گوش شما بیشتر در معرض ساختار‌های صحیح زبان انگلیسی قرار گیرد و چشم شما ساختار‌های صحیح زبان انگلیسی را بیشتر ببیند میزان داده‌های ذخیره شده در ذهن شما بیشتر خواهد شد و در هنگام نوشتن راحت‌تر می‌توانید از این ساختار‌ها استفاده نمایید و متن بهتری بنویسید.   


وقتی از تقویت مهارت رایتینگ (Writing) صحبت می‌کنیم منظور ما بهبود توانایی نویسنده در نوشتن ایده‌ها، افکار، حقایق، داستان‌ها و غیره به نحوی که افکار و ایده‌ها برای خواننده‌ها شفاف و واضح باشد، است. 

اولین قدم برای اینکه نویسنده خوبی باشیم این است که دامنه لغت خوبی داشته باشیم و ساختار‌های صحیح و مناسبی بلد باشیم و اصول نگارش را بخوبی رعایت کنیم و دیکته کلمات را به طرز صحیحی بنویسیم.


5 روش تقویت رایتینگ در خانه

برای تقویت مهارت رایتینگ، دامنه لغت فعال خود را گسترش دهید تا بتوانید ایده‌های خود را واضح و دقیق بیان کنید. برای اینکار می‌توانید از کتاب‌های لغتی استفاده کنید که دایره لغت شما را به صورت موضوعی بهبود می‌بخشند و شما می‌توانید پس از اینکه موضوع رایتینگ خود را متوجه شدید در مورد همان موضوع لغت‌های مناسب و کاربردی یاد بگیرید و سپس شروع به نوشتن متن کنید. هیچ‌گاه لغت را به تنهایی یاد نگیرید.

مثال بخوانید، جمله یاد بگیرید که بعدا بتوانید از همین مثال‌ها و جملات در متون خود استفاده کنید.

نکته مهم: وقتی لغتی را یاد می‌گیرید تمام خانواده آن لغت را نیز یاد بگیرید تا بتوانید در جایگاه‌های مختلف در جمله (اسم، صفت، قید و ...) از آن لغت به شکل صحیحی استفاده کنید. استاد دیکته کلمات به زبان انگلیسی شوید. 

یکی از مهم‌ترین موضوعات در تقویت Writing و صحیح‌تر نوشتن این است که باید بدانید کلمات را چطور بنویسید. 

هیچ چیزی برای یک متن کشنده‌تر از دیکته غلط کلمات نیست. دیکته غلط کلمات معنی جمله و در نهایت معنی متن شما را تغییر می‌دهد. و درک متن را برای خواننده بسیار دشوار می‌سازد.­
نکته مهم: با استفاده از فلش کارت دیکته خود را تقویت کنید و در زمان‌های آزاد خود فلش‌کارت‌هایتان را مرور کنید.
اگر می‌خواهید فعالیتی هدفمند انجام دهید که مستقیما منجر به تقویت Writing شما شود، به طور مداوم بخوانید. 

اگر از یک نویسنده‌ خوب بپرسید که چطور مهارت نوشتاری خود را بهبود بخشیده است به شما خواهد گفت که این مهارت را می‌توانید به بهترین نحو از طریق خواندن مداوم ارتقاء دهید و بهبود ببخشید. 

خواندن مداوم نه تنها به شما در مورد روش‌های مختلف نوشتن ایده می‌دهد بلکه متون زبان اصلی بهترین و دقیق‌ترین منبع نحوه استفاده از لغات و اصطلاحات و ساختار‌های صحیح زبان انگلیسی نیز می‌باشند. 
نکته مهم: کتاب یا مقاله‌ای را انتخاب کنید که موضوعش برای شما جذاب است. به‌یاد داشته باشید یادگیری قرار نیست خسته کننده باشد. 

هر متن را بارها بخوانید تا مطمئن شوید که آن را به‌خوبی درک کرده‌اید و روش استفاده از کلمات جدید و کلیدی را در متن به درستی متوجه شده‌اید سپس برای تقویت رایتینگ خود خلاصه متن را با استفاده از لغات و اصطلاحاتی که در متن فرا گرفته‌اید بنویسید و سپس خلاصه نوشته شده‌تان را با متن اصلی مقایسه کنید.
ساختار‌های گرامری خود را تقویت کنید. در مورد اهمیت گرامر باید این را گفت که کیفیت متنی که شما نوشته‌اید با درستی ساختار‌هایی که استفاده کرده‌اید رابطه مستقیم دارد. 

همیشه زمان درست افعال و اصول نگارشی را به‌خوبی رعایت کنید. فراموش نکنید که رعایت اصول نگارشی باعث می‌شود متن شما شفاف و روان باشد. 

یکی از مهم‌ترین توصیه‌ها برای تقویت مهارت رایتینگ تقویت گرامر و بهبود ساختار‌های استفاده شده در متن است که در نهایت باعث می‌شود متن شما Accurate تر یعنی از لحاظ گرامری صحیح تر باشد.

منبع: چگونه رایتینگ را تقویت کنیم؟

(0) نظر

یادگیری آسان زبان انگلیسی

سه شنبه هشتم 7 1399

یادگیری آسان زبان انگلیسی در سایت آموزش انگلیسی به صورت رایگان برای زبان آموزان در دسترس است. یادگیری تلفظ، لغات و گرامر زبان انگلیسی به همراه کسب نمره بالا در آزمون های آیلتس و تافل هدف اصلی سایت فراگیری است.

اینکه یادگیری زبان انگلیسی باعث چه پیشرفت هایی در زندگی روزمره و البته کسب درآمد برای افراد می‌شود یک موضوع اثبات شده است. اما موضوع اصلی نحوه یادگیری  آسان زبان انگلیسی در بسیاری از روش‌هاست که باعث می‌شود زبان آموزان قادر به صحبت کردن به انگلیسی نباشند.تسلط به هر زبانی با یادگیری قسمت‌های مختلف آن زبان دست یافتنی است. زبان انگلیسی شامل چهار مهارت است:

  • مهارت شنیداری
  • مهارت صحبت کردن
  • مهارت نوشتن
  • مهارت خواندن

 

و همچنین دارای چند قسمت می‌شود که در هر چهار مهارت تاثیرگذار است و فاکتوری برای موفقیت در آن‌ها می‌باشد که شامل موارد زیر است:

  • تلفظ زبان انگلیسی
  • لغات و اصطلاحات
  • گرامر و ساختار زبان

 

 یادگیری آسان زبان انگلیسی  

اگر هدف شما درک کامل فیلم های زبان انگلیسی و یا سفر به کشورهای دیگر باشد قطعا نیاز دارید تا به صورت کامل به زبان انگلیسی مسلط شوید. تسلط کامل به معنای درک بیش از ۹۵ درصد مطالب و قدرت صحبت کردن به صورت روان و ارتباط موثر است. یادگیری آسان زبان انگلیسی در سایت فراگیری علاوه بر رایگان بودن از صفر تا صد زبان رو به زبان آموزان گام به گام می آموزد.

یادگیری لغات زبان انگلیسی

اینکه چه تعداد لغت برای تسلط به زبان انگلیسی زبان آموزان باید بیاموزند بستگی به نیاز آن‌ها دارد. اما به صورت کلی شما با یادگیری ۴۰۰۰ لغت ضروری زبان انگلیسی قادرید تا بیش از ۹۰ درصد مکالمات را درک کنید. کتاب یادگیری  ۴۰۰۰ لغت ضروی زبان انگلیسی رو با استفاده از فیلم می‌توانید به صورت رایگان در سایت یادگیری آنلاین فراگیری مشاهده کنید.

یادگیری آسان مکالمه زبان انگلیسی

اگر قصد شما کسب توانایی ایجاد ارتباط موثر با افراد بومی کشورهای مختلف است نیاز به تسلط بیشتر به ساختار آن زبان را دارید. زبان انگلیسی ساختارهای پیشرفته و البته متنوعی دارد که یادگیری آن ها از طریق فیلم های زبان اصلی میتونه بسیار موثر باشد. 

یادگیری لهجه آمریکایی و بریتیش

 یکی از موضوعاتی که زبان آموزان در مرحله اول با آن مواجه می شوند لهجه‌های مختلف زبان انگلیسی است. تعداد لهجه های زبان انگلیسی بسیار زیاد است اما برخی از آن ها برحسب میزان استفاده و البته کاربرد در اولویت هستند. یادگیری لهجه آمریکایی در اولویت است چرا که بیش از نصف افراد انگلیسی زبان با استفاده از لهجه آمریکایی صحبت می‌کنند. بعد از آن لهجه بریتیش و در ادامه لهجه‌های کانادایی و استرالیایی هم می‌تواند مفید واقع شود.

فراگیری زبان انگلیسی چقدر زمان بر است؟

تسلط به زبان انگلیسی به صورت یک دفعه‌ای و معجزه وار رخ نمی‌دهد. بلکه یک فرآیند گام به گام است. هرچه شما بیشتر زمان صرف کنید و البته از روش مناسب‌تری هم استفاده کنید زودتر به نتیجه خواهید رسید. اگر خلاصه بیان شود یادگیری زبان انگلیسی با استفاده از سایت فراگیری از صفر تا صد تقریبا ۶ ماه زمان بر خواهد بود. که البته این زمان متناسب با تلاش شما ممکن است کمتر یا بیشتر شود.

بهترین روش یادگیری آسان زبان انگلیسی چیست؟

جواب به این سوال نیازمند بررسی چند فاکتور برای زبان آموزان است. اول اینکه به چه روش هایی علاقه بیشتر دارند. همچنین هدف شما از یادگیری زبان چیست. سایت فراگیری سعی کرده تا با قرار دادن یادگیری آسان رایگان زبان انگلیسی برای اکثر سلیقه ها شما را بی نیاز از منابع دیگر کند. 
همچنین با دسته بندی مناسب لغات، گرامر و لهجه های متفاوت شما قادر خواهید بود تا در زمانی کوتاه به تمام یادگیری های آنلاین آن دسته بندی دسترسی داشته باشید.

یادگیری زبان با نرم افزار رزتا استون زبان انگلیسی

یکی از نرم افزارهایی که توانست تحولی در یادگیری زبان های مختلف به وجود بیاورد رزتا استون نام دارد.Rosetta Stone  در واقع یک نرم افزار یادگیری به صورت اینتراکتیو هست که از پایه تا سطح مقدماتی زبان را به زبان آموزان می‌آموزد. در سایت های یادگیری زبان انگلیسی تمام یادگیری های رزتا استون رو به صورت کامل برای زبان آموزان قرار داده است.

آموزشگاه زبان انگلیسی یا آموزش آنلاین؟

برای جواب به این سوال باید بدانید که آموزش آنلاین در واقع نوعی آموزشگاه است. آموزشگاه زبان انگلیسی می‌تواند هم به صورت آنلاین باشد و هم به صورت فیزیکی باشد. اینکه کدام روش بهتر است با بررسی چند عامل و البته توسط خود شما قابل پاسخ دادن خواهد بود.

  • هزینه پرداختی برای آموزشگاه و آموزش آنلاین
  • زمان رفت و آمد به آموزشگاه زبان و سایت آموزشی
  • میزان  پیشرفت شما توسط آموزشگاه های و آموزش آنلاین


(0) نظر

8 راه تقویت لیسینگ در خانه

سه شنبه اول 7 1399

مزایای شگفت‌انگیز بهبود تقویت لیسنینگ انگلیسی : 

شما قادر خواهید بود با لهجه مختلف زبان انگلیسی را درک کنید . انگلیسی فوق‌العاده متنوع است . شیوه صحبت کردن مردم انگلیسی در زبان انگلیسی می‌تواند بسیار متفاوت از زبان انگلیسی باشد که در کشورهای انگلیسی‌زبان وجود دارد . به خاطر این , مهارت‌های خوب گوش کردن می‌توانند به شما کمک کنند بفهمید که مردم با لهجه و لهجه نا آشنا چه می‌گویند.

اگر مهارت‌های لیسنینگ شما بسیار تیز باشند , شنیدن و درک زبان انگلیسی خیلی راحت‌تر است . این می‌تواند در واقع یک مهارت زنده در مورد یک بلای طبیعی , حمله خشونت‌آمیز یا سایر موارد اضطراری باشد . شما باید فعالانه به آنچه در اطراف خود گفته می‌شود گوش دهید , نه فقط به طور مستقیم به شما.
بهبود مهارت‌های لیسنینگ به معنای بهبود روابط است . هر دوستی که شما با یک گوینده انگلیسی دارید به احتمال زیاد بهتر خواهد شد زیرا احساس می‌کنند شما واقعا ً به آن‌ها گوش می‌دهید و آن‌ها را درک می‌کنید .


۱. در گوش دادن فعال باشید ، نه منفعل .

دو شکل از گوش دادن وجود دارد : فعال و منفعل .

گوش دادن فعال به گوش دادن متمرکز است . سعی دارید واقعا ً معنای پشت آنچه گفته می‌شود را درک کنید . گوش دادن منفعل شامل شنیدن چیزی است که گفته می‌شود ، اما واقعا ً برای درک هر کلمه تلاش نمی‌کند .

برای مثال ، زمانی که شما موسیقی انگلیسی یا پادکست‌ها را بازی می‌کنید و واقعا ً بر روی آن‌ها تمرکز ندارید ، شما به طور منفعلانه گوش می‌دهید .

به نظر می‌رسد که یک ایده وجود دارد که شما می‌توانید انگلیسی را از طریق گوش دادن منفعل ، بهبود بخشید . متاسفانه ، این درست نیست . در تجربه من ، گوش دادن منفعل به من کمک نمی‌کند که کلمات ، درک کلمات و غیره را حفظ کنم . بدون این که زمان را برای درک زبانی که دارم گوش می‌دهم ، درک کنم ، چیز جدیدی را به خاطر نخواهم سپرد .

شما باید همیشه به طور فعال گوش کنید ، حتی زمانی که گوش دادن مثل لذت بردن از موسیقی و یا نمایش تلویزیونی را انجام می‌دهید . جدا از تمرکز و تمرکز تنها زمانی که چیزی را درک نمی‌کنید ، بقیه نکات در این لیست به شما کمک خواهند کرد که به طور فعال به زبان انگلیسی گوش کنید تا درک شما را بهبود بخشد.


۲. تلویزیون و فیلم‌های انگلیسی را با subtitles دو زبانه تماشا کنید .
شروع به تماشای تلویزیون و فیلم‌های انگلیسی با زیرنویس انگلیسی و هم به زبان مادری خود کنید . این می‌تواند مفید باشد زیرا به شما این امکان را می‌دهد که به سرعت معانی یک کلمه ناآشنا را پیدا کنید که با خواندن the در زبان مادری خود می‌شنوید . همچنین داشتن subtitles انگلیسی مفید است تا بتوانید توانایی خود برای مطابقت با زبان انگلیسی نوشتاری را بهبود بخشید .
تغییر the یک ویدئو معمولا ً در صورتی که شما عضویت خود را با یک سرویس در حال پخش داشته باشید ، سخت نیست . با این حال ، داشتن دو سری of نمایش‌داده‌شده در زمانی کمی دشوارتر است .
پیدا کردن ویدئو با subtitles زبان انگلیسی و انگلیسی می‌تواند مشکل باشد ، اما کاملا ً ممکن است . ویدئوی زیر یک ترفند ساده در YouTube را به شما نشان خواهد داد.

3.ورزش‌کاران به صورت آنلاین به بازی گوش می‌دهند .
بازی‌های شنیداری انگلیسی یک تجربه سرگرم‌کننده و تعاملی برای یادگیرندگان فراهم می‌کنند که برای بهبود مهارت‌های گوش خود تلاش می‌کنند .
چند مکان حرفه‌ای گوش دادن شامل :
بهبود - انگلیسی - گوش دادن
آزمایشگاه کودکان زیر : این محل پر از تمرین‌های لیسنینگ ساده برای مبتدیان می‌باشد . تمرین درک واژگان پایه برای مدرسه , شغل , اشیا روزمره و بیشتر .
بهبود - انگلیسی - گوش دادن
این بازی‌ها برای کلاس‌های انگلیسی طراحی شده‌اند , اما اگر شما گروهی از دوستان دارید که انگلیسی را تمرین کنید می‌توانید آن‌ها را امتحان کنید !
بهبود - انگلیسی - گوش دادن
این سایت یک گنجینه مطلق از تست‌های لیسنینگ زبان انگلیسی است . آن‌ها با سطح , با چیزی برای همه از مبتدی تا پیشرفته سازماندهی شدند .
بازی گوش دادن نیز انگیزه‌ای برای " برنده " به شما می‌دهد - - شما انگیزه خواهید داشت و می‌خواهید به تمرین زبان انگلیسی ادامه دهید .

4.لطفا ً ابتدا معنی این مکالمه را حدس بزنید .
گاهی اوقات ما زمان کافی برای مطالعه زبان در تمامیت خود نداریم قبل از این که مجبور شویم به کشوری نقل‌مکان کنیم که این زبان از آن استفاده می‌شود .
به علاوه , هرچه زودتر شروع به مکالمه با زبان انگلیسی کنید , بهتر است!
یکی از بهترین راه‌ها برای فهمیدن زبان انگلیسی , استفاده از سرنخ‌های متنی است . هنگام صحبت یا گوش دادن به صدای انگلیسی سعی کنید کلمات کلیدی را که می‌دانید را انتخاب کنید . می‌توانید از آن‌ها برای به دست آوردن ایده اصلی آنچه که کسی سعی دارد انتقال دهد استفاده کنید و معنی یک کلمه ناآشنا را پیدا کنید .
همچنین می‌توانید به تون صدا توجه کنید ( گوینده شاد , سردرگم , جدی و یا می‌خندد ) ? ) , زبان بدن و محیط اطراف خود . اگر کسی سعی دارد با شما ارتباط برقرار کند و به نقشه اشاره کند , شانس خوبی برای آن‌ها وجود دارد . اگر شما یک نشانه ترافیکی قرمز را بخوانید , این علامت احتمالا ً به معنای توقف است. "
حتی اگر در یک منطقه انگلیسی‌زبان زندگی نکنید , می‌توانید از این روش برای بهبود مهارت‌های مکالمه استفاده کنید . تماشای ویدئوها همیشه راه خوبی برای انجام این کار است . همچنین می‌توانید آن را هنگام گوش دادن به پادکست انگلیسی امتحان کنید.

بیشتر بخوانید: چگونه لیسنینگ را تقویت کنیم؟


5.برای تمرین زبان انگلیسی با فیلم‌های معتبر استفاده می‌شود .

بهبود - انگلیسی - گوش دادن

این ابزار ابزار مناسبی برای بهبود مهارت‌های لیسنینگ زبان انگلیسی می‌باشد . شما به زبان انگلیسی به زبان انگلیسی گوش می‌کنید .

فیلم‌های سینمایی شامل تریلر فیلم , موزیک ویدیو , سخنرانی‌های الهام‌بخش , گزارش‌های خبری و بیشتر هستند . اما این تنها یک پخش‌کننده فیلم نیست . هر ویدئو با زیرنویس تعاملی می‌آید . یک کلمه هم شنیدی ? فقط برای تعریف فوری , تلفظ واضح و مثال‌های مفید روی آن کلیک کنید .

مشخصه " حلقه " خواندن یک بخش سریع یا گیج‌کننده را ساده می‌کند .

همچنین برای اینکه مطمئن شوید آنچه یاد گرفتید را به یاد داشته باشید , همچنین فهرست واژگان و رونوشت‌های کامل را به یاد دارید .

ویدئوها به راحتی در شش سطح ( مبتدی از طریق پیشرفته ) سازماندهی می‌شوند بنابراین یافتن آن‌هایی که برای شما کار می‌کنند آسان است . این ویدئو بر پایه چیزی است که شما از قبل یاد گرفته‌اید .

بهتر از همه شما می‌توانید این کار سرگرم‌کننده و اصیل انگلیسی را در هر جایی انجام دهید که با برنامه‌های کاربردی موبایل برای ios و android کار می‌کنید.


۶. از گوش کردن در اتوبوس ، سر کار ، در فروشگاه‌های قهوه و غیره نترسید .

خب ، این ممکن است کمی بی‌ادب به نظر برسد . با این حال ، اگر شما در جایی با گویشوران انگلیسی زندگی کنید یا کار کنید ، این یک حقه واقعا ً مفید است وقتی که می‌خواهید به طور فعال به درک انگلیسی تان گوش دهید .

 " eavesdrop " به سادگی به معنای گوش دادن به صحبت‌های مردم در نزدیکی شما است . با استراق‌سمع ، شما می‌توانید سعی کنید کلماتی را که یاد گرفته‌اید و یا سعی دارید یاد بگیرید را انتخاب کنید . روی معنای مکالمه تمرکز کنید . شما چقدر می‌توانید درک کنید ؟ می‌توانید خلاصه‌ای از این مکالمه را بنویسید ؟

توجه داشته باشید که چگونه مردم چیزهایی را که احساسات متفاوتی دارند تلفظ می‌کنند . چیزی که در عصبانیت گفته می‌شود و چیزی که در گذر از آن گفته می‌شود بسیار متفاوت به نظر می‌رسد .


۷. سعی کنید با انواع مختلف of انگلیسی تعامل داشته باشید .

وقتی می‌گوییم " انواع متفاوت " speakers انگلیسی ، ما در مورد جنوبی‌ها ، مردم شهری ، مردم ساکن سواحل غربی ، مردم بریتانیا ، مردم بریتانیا ، مردم آفریقای جنوبی و غیره صحبت می‌کنیم . همانطور که قبلا ً گفتیم ، بسیاری از لهجه‌های مختلف انگلیسی و راه‌های صحبت کردن وجود دارد !

برای بهتر کردن حرف‌های انگلیسی تان ، نباید فقط با یک نوع انگلیسی تمرین کنید . نهایت تلاش خود را بکنید که خود را با انواع مختلفی از لهجه‌های مختلف احاطه کنید . به این ترتیب ، شما توانایی خود برای شنیدن حرف‌های انگلیسی را که ممکن است به روش‌های مختلف تلفظ شود ، بهبود خواهید داد . Realistically ، این احتمالا ً بهترین راه برای تبدیل شدن به شنونده ماهر انگلیسی است .

در جایی با تعداد زیادی از speakers انگلیسی زندگی نکنید ؟ ما این کار را می‌کنیم . مگر اینکه در یک شهر بزرگ زندگی کنید که در حال حاضر پر از speakers انگلیسی است ، انجام این کار دشوار است . به جای آن ، موج‌سواری را امتحان کنید ( جستجو کنید، مرور کنید) برای ویدیوها در زبان انگلیسی از YouTubers در سرتاسر دنیا . شما می‌توانید از کلمات کلیدی مانند " vlog استرالیایی " یا " شیکاگو vlog " برای تجربه لهجه‌های مختلف استفاده کنید


۸. به یاد داشته باشید که شما همه چیز را درک نخواهید کرد ( حتی اگر به انگلیسی خیلی خوب شوید ! ) .

Learners هر زبانی تمایل دارند کلمه " روان " را بشنوند و به مهارت در سطح بومی فکر کنند . این یک هدف سخت است ، که قطعا ً می‌تواند منجر به ناامیدی شود .

حتی اگر به شدت مشغول کار و مطالعه زبان انگلیسی برای سال‌ها هستید ، هرگز نمی‌توانید یادگیری را متوقف کنید . ده سال به سفر زبانی شما ممکن است لازم باشد از کسی بخواهید کند کند و یا آنچه را که گفته بودند را تکرار کند چون شما نمی‌فهمید . این طبیعی است .

شما می‌توانید از طریق بهبود مهارت‌های گوش دادن خود به انگلیسی بسیار خوب برسید ، اما زمانی که به حد کمال می‌رسد ، استراحت کنید .

نظر شما در مورد این نکات برای بهبود مهارت‌های لیسنینگ انگلیسی چیست ؟ با کمی زمان و تمرین زیاد ، ممکن است تعجب کنید که چگونه توانایی شما برای درک زبان انگلیسی به سرعت پیشرفت خواهد کرد!


منبع: fluentu.com

(0) نظر
X