يادگيري آسان زبان انگليسي

يادگيري آسان زبان انگليسي

مزایای استفاده از اخبار انگلیسی برای تقویت زبان چیست؟

چهارشنبه بیستم 12 1399

احتمالاً برایتان عجیب است اگر بشنوید یادگیری زبان انگلیسی با اخبار یکی از بهترین روش‌های تقویت زبان است.

ولی ما برای اثبات این ادعا، دلایل بسیاری داریم! در ادامه مزایا و ویژگی‌های منحصربه‌فرد این روش را با هم مرور می‌کنیم تا با اطمینان بیشتری یادگیری زبان انگلیسی با اخبار را شروع کنید.

مزیت اصلی یادگیری زبان انگلیسی با اخبار چیست؟

·         امکان تقویت مهارت‌های چهارگانه‌ی زبان با کمک اخبار

·         یادگیری زبان به‌صورت استاندارد

·         تنوع بالای موضوعات

·         افزایش اطلاعات عمومی در کنار یادگیری زبان

·         دسترسی آسان به خبرهای گوناگون

چگونه مهارت های چهارگانه زبان با دیدن اخبار انگلیسی تقویت می شود؟

همه می‌دانیم که اخبار در قالب‌های مختلف مکتوب، ویدیویی و شنیداری منتشر می‌شود. این تنوع دستتان را برای انتخاب روش آموزش باز می‌گذارد و شما می‌توانید با توجه به علاقه و هدفتان یکی از این روش‌ها را انتخاب کنید.

برای مثال اگر در reading ضعف دارید، با خواندن روزنامه‌های انگلیسی آنلاین و یا مراجعه به وب‌سایت‌های خبری به‌راحتی می‌توانید این توانایی را در خودتان تقویت کنید اما اگر می‌خواهید مهارت Listening و Speakingتان بهبود پیدا کند، تماشای کانال‌های خبری انگلیسی زبان، گوش دادن به رادیو و پادکست‌های خبر کوتاه انگلیسی به شما کمک خواهد کرد.

یادگیری زبان بصورت استاندارد

در تمام دنیا اخبار باید به زبان معیار و کاملاً ساده و قابل فهم به مخاظب ارائه شود. به این معنی که به هیچ وجه در اخبار کلمات پیچیده و دشوار پیدا نمی‌کنید.

از طرف دیگر در اخبار، جملات به‌صورت روان، شیوا و به دور از پیچیدگی‌های گرامری بیان می‌شود. بنابراین در هنگام یادگیری زبان انگلیسی با اخبار، مطمئنید که به‌صورت کاملاً استاندارد در حال آشنایی با زبان انگلیسی هستید.

تنوع بالای موضاعات مطرح شده در اخبار

با استفاده از روش یادگیری زبان انگلیسی با اخبار، هیچ وقت با کمبود موضوع و تکرار مواجه نمی‌شوید. بنابراین فرقی نمی‌کند که به سیاست علاقه دارید، موضوعات ورزشی را ترجیح می‌دهید و یا از هنر لذت می‌برید زیرا در هر صورت می‌توانید اخباری را پیدا کنید که به زمینه‌ی علاقه‌مندی شما مرتبط باشد. به‌این‌ترتیب با علاقه‌ی بیشتری می‌توانید یادگیری زبان را دنبال کنید.

بالابردن اطلاعات عمومی در کنار یادگیری زبان انگلیسی

خواندن اخبار انگلیسی یا گوش دادن به آن در خلال یادگیری زبان، اطلاعات مختلفی را هم به شما تزریق می‌کند و به‌صورت کاملاً ناخودآگاه با اطلاعات روز دنیا آشنا خواهید شد.

دسترسی به منابع جدید و متنوع

در دنیای امروز که با خبرهای مختلف محاصره شده‌ایم، دسترسی به منابع خبری یکی از ساده‌ترین کارهای دنیاست. بنابراین باید حواستان باشد که منبعی را که برای یادگیری زبان انگلیسی با اخبار انتخاب می کنید حتما مطابق با سطح زبانتان باشد تا از یادگیری مایوس و دلزده نشوید.

منبع: یادگیری زبان با اخبار

 

(0) نظر
X